hakkımızda

 

Hakkımızda

 Ekin Vizyon Yapı 1996 ‘dan itibaren inşaat sektörünün yapı taşı olan  hazır beton üretmektedir.  Bununla birlikte demir, çimento ve inşaat yapı malzemelerini ilk elden tedarikçisi olarak uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz bilgi birikim ve tecrübesiyle anahtar teslim projeler sunarak inşaat sektörünün güven duyduğu firmalar arasında yerini almıştır. Ekin Vizyon Yapı olarak Türkiye’nin lider makası Betonsa, Akçansa Çimento’nun Marmara ve Ege bölgesinde satış bayiliği şirket bünyesine katılarak hazır beton ve çimento ticaretindeki büyümeyi sürdürdük.

Ekin Vizyon Yapı inşaat sektöründe hazır betonun bir temsilcisi olarak hazır beton ve inşaat sektörünün gelişimi, tüketicinin bilinçlenmesi, korunması ve istihdamı destekleyerek ülke ekonominse katkıda bulunmaktır.  

Vizyonumuz

Çalışmalarımızda kaliteyi iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyerek durmaksızın çalışıyoruz. Sektörden edindiğimiz engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz. Yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha konforlu, ferah, güvenli yaşam alanları hazırlamak önceliklerimizdir.

Misyonumuz

Yaşadığımız topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır

Kalite hedeflerimiz

  • Ekin Vizyon Yapı  ailesi olarak inşaat  sektöründe istihdam yaratmak bununla birlikte uluslar arası standartlarda hizmeti vermek.
  • Şirketimiz Türkiye’ de aynı zamanda yurtdışında  inşaat sektöründe lider konumda olacak projeler oluşturmak.

25 Yıllık Ekin Vizyon Tecrübesiyle

Betonsa ve Akçansa Güvencesi ve kalitesiyle Geçeğinizi inşa ediyoruz.